Elite Elite

O NÁS

Název Elite Domy byl vybrán tak, aby vystihl hlavní rysy rodinných domů, jejichž stavbou se zabýváme. Každý nabízený projekt musí bezpodmínečně splňovat pět základních charakteristik: Exkluzivitu projektu, Luxusní materiály, Inteligentní systémy, Technologicky optimální řešení projektu a Ekologicky přívětivou stavbu domu. Splněním těchto podmínek se stává každý námi postavený dům elitou mezi rodinnými domy.

E – Exkluzivita

Elite Domy se vyznačují do detailu propracovanými exkluzivními projekty, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Exkluzivita projektů tkví v nadčasové architektuře s tvarově jednoduchými a čistými liniemi, jejichž cílem je podtrhnout přednosti konkrétního pozemku. Cílem projektu je vždy propojit výjimečnou krásu exteriéru domu s praktickou funkčností uspořádání interiéru.

L – Luxus

Luxus je cítit z každého pečlivě vybraného materiálu, který je při stavbě rodinného domu použit. Materiály jsou zvoleny tak, aby splňovaly nejvyšší nároky moderního bydlení dneška, a aby jejich vhodnou kombinací poskytovaly majiteli nejvyšší komfort při užívání domu. I v interiéru luxus prostupuje celým domem, je dbáno na prvotřídní design a kvalitu.

I – Inteligence

Elite Domy dbají na nejnovější trendy, které se na trhu objevují a zaručují pohodlnější bydlení. Mezi ně patří i systém inteligentního domu, který dokáže propojit každé zařízení v domě do jednoho celku – od vytápění, klimatizace, svítidel, žaluzií, domácího kina až po zámek u dveří či kávovar. Hlavním cílem inteligentního systému je zjednodušit a zpříjemnit život všech obyvatel domu. Návrh je vždy maximálně přizpůsoben požadavkům klienta.

T – Technologie

Stěžejním bodem při stavbě domu je výběr technologicky optimálních materiálů sladěnými s postupy práce, které odpovídají absolutní špičce mezi vším, co se na trhu v současnosti pohybuje. Důležitou roli hraje technologie vytápění v čele s tepelnými čerpadly a rekuperací. To vše zaručuje nejen absolutní komfort bydlení, ale také značnou úsporu vytápění.

E – Ekologie

Elite Domy jsou nakloněny ekologicky přátelské architektuře. V současnosti se při stavbě klasického domu, při jeho provozu, výrobě a likvidaci všech materiálů spotřebovává asi 50 % z celkové spotřeby energie, čímž je výrazně zasahováno do ekosystému planety. Řešením je stavba pasivních domů, jejichž tepelná ztráta je tak nízká, že není potřeba běžný systém vytápění a celková spotřeba energie klesá na 10 %. Dům je navržen tak, aby tepelné zisky od slunce, lidí a elektrických spotřebičů pohodlně vytopily celý dům po většinu roku.