Elite Elite

TYPOVÝ PROJEKT

Pokud máte zájem o typový dům z naší nabídky, kontaktujte nás. Pomůžeme Vám zhodnotit jeho vhodnost na Váš pozemek z hlediska světových stran a stavebních nařízení. Pokud ještě nemáte vhodný pozemek, pomůžeme Vám hledáním toho nejvhodnějšího pro vybraný dům z hlediska Vašich požadavků.

Poté s námi můžete konzultovat případné návrhy ke změně projektu domu tak, aby lépe odpovídal Vašim potřebám. Zařizovací předměty si vyberete z našeho katalogu standardů, budeme Vám k dispozici i během Vašeho výběru z možných nadstandardů. Po vyřešení případných klientských změn standardů domu je podepsána smlouva o dílo. Ta zahrnuje i vypracování projektové dokumentace.

Pokud neuhradíte cenu domu z vlastních zdrojů, zajistíme pro Vás výhodné financování domu přes našeho výhradního zástupce společnosti Gepard Finance, který zvolí produkt, který bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám a také ohlídá řádné a včasné plnění bank.

DEVELOPERSKÝ PROJEKT

Pokud si vyberete dům z naší nabídky, kontaktujte nás. My pro Vás vybraný dům rezervujeme na dobu pěti dnů tak, abyste mohli prostudovat rezervační a smlouvu a smlouvu o dílo bez obav, že bude Vámi vybraný dům prodán jinému zájemci. Dům je pro Vás zcela rezervován po podpisu rezervační smlouvy a po uhrazení rezervačního poplatku.

Poté s námi můžete konzultovat případné návrhy ke změně projektu domu tak, aby lépe odpovídal Vašim potřebám. Zařizovací předměty si vyberete z našeho katalogu standardů, budeme Vám k dispozici i během Vašeho výběru z možných nadstandardů. Po vyřešení případných klientských změn standardů domu je podepsána smlouva o dílo.

Pokud neuhradíte cenu domu z vlastních zdrojů, zajistíme pro Vás výhodné financování domu přes našeho výhradního zástupce společnosti Gepard Finance, který zvolí produkt, který bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám a také ohlídá řádné a včasné plnění bank.

NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKY

Hypotéka Vám umožňuje splnit si Vaše sny o novém domově. Na trhu jsou stovky produktů, ve kterých není snadné se orientovat. Nejen nekonečné papírování, ale vše trvá příliš pomalu a jistota nejlepšího výběru nejistá. Náš hypoteční makléř Vás provede všemi úskalími a garantuje nejvýhodnější hypotéku na trhu. Poskytne Vám několik let zkušeností a praxe hypotečního makléře, který dokáže svým klientům na hypotéce nebo na jejím refinancování ušetřit mnoho peněz.

GEPARD FINANCE, člen Asociace hypotečních makléřů, poskytuje veškeré služby klientům zdarma, což by u solidního makléře mělo být vždy samozřejmostí, neboť za svou práci získává provize přímo od bank. Díky rozsáhlé síti franšíz obsluhuje GEPARD FINANCE své klienty kdekoliv v rámci České republiky. Vysoké objemy sjednávaných úvěrů zase u všech bank zajišťují ty nejvýhodnější podmínky, na které by žadatel o hypotéku individuálně na pobočce banky nikdy nedosáhl.

Nízká úroková sazba je sice obvykle hlavním, nikoliv však jediným kritériem pro výběr správného hypotečního produktu. Různé potřeby a různé životní situace si často žádají specifická řešení a hledání vhodného produktu mezi širokou nabídkou bank je časové velice náročné. Makléři GEPARD FINANCE znají vždy detailně aktuální nabídku všech bank, jejich metodiky, jakož i veškeré další relevantní informace a jsou schopni doporučit vždy optimální volbu odpovídající často i velmi specifickým potřebám či možnostem konkrétního klienta. Při vyřizování tak náročné záležitosti jakou je hypoteční úvěr, je kromě kvalifikovaného výběru produktu na trhu nutné zajistit i celou řadu dalších časově náročných úkonů.

“Vyřídím za Vás veškerá jednání s bankou a přípravu smluv, které Vám předloží k podpisu – Vy do banky vůbec nebudete muset chodit. Dále zajistím veškeré potřebné dokumenty z katastru nemovitostí, pomohu Vám zajistit znalecký odhad nemovitosti, postará se o čerpání úvěru a poradí Vám se vším dalším potřebným”.

 

Ing. Milan Dlask

Hypoteční makléř – Mladá Boleslav

 

E-mail:  milan.dlask@gpf.cz

Mobil: +420 604 794 551

 

Husova 325

293 01 Mladá Boleslav

Typový projekt
Developerský projekt
Nejvýhodnější hypotéky